• 28 בינואר 2016

    סעיף 16לפקודת סימני המסחר

    שלום,

    אפשר בבקשה הסבר פשוט לסעיף 16 לפקודת סימני המסחר?

    תודה

    28 בינואר 2016
  • מנהל הפורום איילה לוי-שטרן 28 בינואר 2016

    סעיף 16לפקודת סימני המסחר

    שלום יניב,

    סעיף 16 לפקודה מאפשר לרשום בישראל סימנים הרשומים בחו"ל על אף שיתכן ואינם כשירים לרישום (על פי הנסיבות הקבועות בסעיפים 9-11 לפקודה), אלא אם כן מתקיימים אחד מהמיקרים הקבועים במסגרת סעיף 16.

    בברכה,
    איילה
    * האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא

    28 בינואר 2016
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?