התנגדות לביצוע שטר הוגש על ידי הדייר שלי - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • מימי

נשלח ע"ימימי 06:36, 19 במרץ 2012

איך חוקרים ואיזה שאלות לשאול בדיון בבית המשפט לאחר שהוצאה לפועל העבירה את תביעתי לבצוןע שטר לבית המשפט. הדייר טוען שביטל צ'קים מפני שעזב את הדירה והודיע לי. אני לא קבלתי ממנו שום הודעה.

השב
  • 10:42, 20 במרץ 2012

השאלה כיצד לבצע חקירה אינה פשוטה והיא מצריכה מיומנות משפטית. הדבר משתנה בהתאם לאופי התיק, הנחקר, הנתונים והטענות ובקיצור על כך לא ניתן להשיב, שכן קצרה היריעה מלהכיל. בנסיבות המתוארות בשאלתך ממולץ כי תיוועצי באופן נכון יותר שכן, ככל שאני מבין טענות הדייר, הן כי לא ניתנה לו תמורה וכד'.

תגובה
  • 14:59, 20 במרץ 2012

יש סעיף בחוזה שמותר לו לעזוב לפני תום החוזה בהודעה של חודשיים מראש. הבעיה היא שהודעתו לא הגיעה אליי. מספיק היה שיחת טלפון אבל גם את זה הוא לא עשה. הנקודה לחקירה היא מדוע לא פעל על פי החוזה ולא טרח ליידע אותי באופן שבאמת אדע. איך חוקרים את זה?

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.