מזונות על פי פסיקה שהאם לא משלמת. - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • זוהר

נשלח ע"יזוהר 17:28, 5 באפריל 2012

שלום רב, אני אב משמורן של 2 קטינות.הייתה תקופה של 1.5 שנים שבהם היינו במשמורת משותפת באותו הבית.ועל פי פסיקה היה עלי לשלם מזונות לאם ובבד בבד בפסיקה היה גם על האם לשלם חתי מעלות אחזקת בית וגנים וצהרונים. היא גבתה את הכסף מביטוח לאומי וכיום יש לי חוב לביטוח לאומי. אני נשאתי בכול העלות הכלכלית מא' ועד ת' ויש לי אסמכתאות. האם לא שילמה על דבר ושלשלה את כספי המזונות לכיסה שלא בתום לב. היום יש לי חוב גבוה ....והעתם אני נושא בכפל תשלום בשל אי תשלום של האם. מה ביכולתי לעשות כדי להשיג את הכסף מהאם? מה מיכולתי לעשות כדי לבטל את ההחלטה שמקורה בטעות של השופטת? מה ביכולתי לעשות כדי שחוב זה יעבור לאם? בכבוד רב זוהר

השב
  • 20:20, 10 באפריל 2012

זוהר שלום רב,

אכן עניניך סבוך. יחד עם זאת ניתן לטיפול הן מול הרשות (ביטוח לאומי) ולמול רעייתך לשעבר. אך קצרה היריעה כאן. אני מציע כי תיוועץ בעו"ד.

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.