תיק הוצל"פ בשווי מאות אלפי ש"ח - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • a_b30

נשלח ע"יa_b30 09:23, 31 בינואר 2013

שלום רב, תבעתי מעסיק קודם שלי על אי תשלום מספר משכורות וזאת על פי ההסכם שנחתם בינינו בעבר. בית המשפט מצא את המעסיק שלי כחייב וקבע בפסק הדין כי עליו לשלם לי 123,000 ש"ח.בינתיים החוב גדל והגיע ל 320,000 ש"ח. על המעסיק יש איחוד תיקים בהוצל"פ והוא משלם סכום מגוחך כל חודש שמתחלק בין הנושים.חשוב לציין כי אני הנושה הגדול שלו,בנוסף ישנם עוד שני בנקים כנושים שחלקם קטן משלי. החייב הינו חנות מאוד מצליחה בתחומה בענף מאוד ריווחי. חשוב לציין כי החייב (מעסיק) הצהיר כי אינו יכול לשלם את חובו,אין לו חשבונות בנק,הוא טוען כי הוא שכיר בחנות. בפועל הייתי עד לכך כי בזמן שקנה חנות בסמוך לחנותו על מנת להגדיל את שטח חנותו, שילם על כךבמזומן. כל לקוחותיו יודעים כי הוא זה שבעל החנות ולא שכיר כפי שמצהיר. יש לו כאמצעי תשלום באשראי מספר כספיות. לקוחותיו אשר משלמים באשראי, בפועל מעבירים את הכסף אל ספקיו והוא מקבל את הכסף מספקיו. הוא טוען כי אין לו שום נכסים,נדל"ן וכו'. בפועל הוא מחזיק כמויות גדולות של מזומן אם באמצעות לקוחות אשר משלמים במזומן בחנות בעת הקנייה ואם באמצעות תגבולים שמקבל מספקיו. מה ניתן לעשות על מנת לגבות את הכסף המגיע לי?

השב
  • 12:22, 31 בינואר 2013

מאחר ומדובר בסכום לא מבוטל ולפי מה שכתבת מדובר בחייב שיודע כיצד להסתיר את נכסיו , כדאי לשקול לשכור שירותיו של חוקר פרטי שיבצע חקירה סמויה שתתוכיח את דבריך. במקביל ניתן להגיש בקשה לבית משפט המחוזי ע"מ שהחייב יוכרז פושט רגל ובמסגרת הליכי הפש"ר - יהיה ניתן לרדת לנכסיו.

הצעתי אליך - לשכור שירותי עו"ד הבקיא בהליכי הוצל"פ ופש"ר

תגובה
  • 14:21, 31 בינואר 2013

קודם כל תודה על התייחסותך המהירה.
    כמו כן ברצוני להוסיף כי נושא של שכירת שירותיו של חוקר פרטי עלתה במוחי אך היות וישנם נושים נוספים אינני מוכן לספוג לבד את עלויות החוקר.
    כמו כן אשמח אם אוכל להרחיב בנושא בשיחה טלפונית או בפגישה ועל כן אודה אם אוכל לקבל פרטים ליצירת קשר.
    תודה

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.