ביטול מיידי עיכוב יציאה מהארץ - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • יניב

נשלח ע"ייניב 14:06, 2 באפריל 2013

שלום רב יש לי תיק בהוצאה לפועל בו הגעתי להסדר תשלומים עם הזוכה. גיליתי שקיים נגדי צו עיכוב יציאה מהארץ כשביום שישי אני חייב לטוס לחו"ל. הזוכה נתן לי להגיש בקשה לביטול כל ההליכים בתיק ומחר בבוקר אגש בדחיפות להוצלפ להגישו. שאלתי היא האם עיכוב היציאה מתבטל מיידית או שזה לוקח כמה ימים ואם באפשרותי לבקש במקום את האישור על ביטול ההליכים על מנת שאוכל לטוס ביום שישי או שאין סיכוי?

השב
  • 14:26, 2 באפריל 2013

יניב שלום. את הבקשה לביטול עיכוב הביצוע צריך להגיש הזוכה. יתכן מאד ובלשכת ההוצל"פ ידרשו שהזוכה או עוה"ד שלו יגישו את הבקשה. בכל מקרה אחר קבלת הבקשה לביטול עיוכב היציאה , המתן בלשכה עד שתקבל לידך את ביטול העיכוב , סע עם ביטול העיכוב לרשות ההגירה בירושלים, הצג את הביטול וראה במו עינך שהפקיד רושם את ביטול העיכוב. בכל מקרה שמור אצלך את צו העיכוב כך ובמידה ויטרידו אותך במשטרת הגבולות , תוכל להציג את הצו , לעבור את ביקורת הגבולות , לינות מהדיוטי פרי ולעשות חיים בחו"ל

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.