פרשנות סותרת של החלטות ביניים - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
 • יובל

  נשלח ע"ייובל 02:32, 3 באפריל 2013

  שלום רב ניהלתי הליך ארוך בבית משפט השלום בענין ביצוע שטר שבו ייצגתי את עצמי, הגשתי בקשה לביצוע שטר, התקיים דיון בבקשה וניתנה לנתבעים הרשות להתגונן בהחלטה נקבעו הוצאות בסך 3000 ש"ח "שישולמו לפי תוצאות הדיון בתיק העיקרי" עוד קודם לכך הגשתי גם בקשה לתיקון הבקשה לביצוע, בהחלטה ניתנה לי הרשות לתקן תוך שנקבעו הוצאות בסך 750 ש"ח שישולמו "בתוך 30 יום מסיום הדיון בבר"ל או בסיום התביעה לפי המאוחר". לאחר שניתנה הרשות להגן הועבר הדיון בתביעה להליך רגיל שנמשך כמה שנים, עכשיו ניתן פס"ד בתיק העיקרי לפיו זכיתי בתביעה כנגד 2 נתבעים (שוכרי הדירה) ונדחתה התביעה כנגד שניים אחרים (הערבים לשטר) השאלה שלי היא זו: מה דינם של 3000 השקלים שנקבעו כהוצאות בהליך הבר"ל, אני טוען שבסופו של דבר התביעה ע"פ השטר התקבלה, אלא שעו"ד של הצד שכנגד טוען שהתביעה כנגד השניים האחרים נדחתה ולכן אין בתוצאת ההליך הכרעה. שאלה שניה - אותם 750 ש"ח שנקבעו לחובתי כהוצאות הבקשה הפכו בחישובי עו"ד של הצד שכנגד ל 1950 ש"ח, טענתי שבהחלטה ההיא לא נקבע שום מנגנון הצמדה (השופט לא כתב כלום בענין) ולכן אין להצמיד אותם, גם טענתי שהסכום שחושב על ידו מופרך שאלה שלישית - מהו ההליך לפיו אני צריך כעת לפעול שמעתי שאתה בר סמכא ולכן מצאתי לנכון לפנות אליך אודה מאוד לתשובתך

  השב
 • 08:42, 4 באפריל 2013

  יובל שלום
  שאלות רבות העלת בפנייתך ובמסגרת הפורום לא אוכל לענות על כולם.
  כל שאלת הבהרה למה התכוון בית המשפט יש להפנות לשופט שנתן את ההחלטה. מאחר ואין בפני את כתבי בי דין ואת פסק הדין , לא אוכל לחוות דעתי באופן ספציפי.

  תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.