תיק איחוד - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
 • מירים

  נשלח ע"ימירים 14:39, 6 במאי 2013

  יש לי תיק איחוד בהוצלפ כבר 5 שנים בערך ואני משלמת הכל בזמן שאלתיהיא יש לי פוליסות ממקום עבודה שיש שם סעיף גם גמל וגם פיצויים אבל הפוליסות הנל מעוקלות האם גם את הפיצויים אני לא יכולה למשוך שנית בבקשה יש לי צו עיכוב יציאה מהארץ האם אחרי כל כך הרבה זמן שאני משלמת יש אפשרות לבטל אותו

  השב
 • 19:14, 13 במאי 2013

  בעניין עיכוב יציאה מהארץ - עפ"י חוק ההוצל"פ , חייב שהוכרז כחייב המוגבל באמצעים, ניתן נגדו באופן אוטומטי עיכוב יציאה מהארץ. עניין זה אינו נתון לשיקול דעת רשם ההוצל"פ. אם יש צורך נקודתי בביטול זמני , ניתן לקבל בכפוף להמצאת ערבים.
  התשלום שאת משלמת בתיק האיחוד מונע מהנושים שלך לעקל את משכורתך,מטלטליך והלכים נוספים. אולם אם יש נכסים נוספים , יכולים הנושים לעקלם בכפוף לחוק.
  איני יודע מהם חובותייך המצטברים, בדר"כ התשלום החודשי שחייבים משלמים אינו מכסה את חיובי הריבית. יש מקום לבדוק אפשרות להליך של פשיטת רגל אשר יאפשר לך תוך כמה שנים למחוק את חובותייך.

  תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.