• 15 במאי 2013

  פשיטת רגל

  שלום למומחה.

  קיימים נגדי מספר תיקים גדול בהוצל"פ בסך של כ 2.000.000 ש"ח בזמנו היה לי איחוד תיקים אך גם בו לא עמדתי עקב מחסור כלכלי אמיתי .המצב הגיע שפינו אותנו בכח משתי דירות בשכירות כמו כן עקב המצב ניסיתי לשים קץ לחיי ע"י בליעת מספר גדול של כדורים . המצב היה כל כך גרוע שהיו ימים ללא חשמל ומקרר ריק בבית . עד היום אני בורח מנושים שונים שחלקם אלימים וכן מנושים שמנסים לגבות בדרך חוקית . נכון להיום איבדתי את כל רכושי .אני שוקל להכריז על פשיטת רגל .
  שאלותי הם. 1. מהבושה מאנשים שלא יודעים את מצבי האם במידה ושיניתי את שמי במשרד הפנים אך ורק לצורך הפרסום בעיתונות האם השם החדש יופיע או הישן.2. מה העלות הממוצעת לעורך דין כדי לטיפול בתיק כזה כולל הגשת כל הבקשות .
  יש לציין כשהיה לי קצת כסך שילמתי לנושים לפי בחירתי ולפי מצפון ליבי אך נאמר לי שזאת טעות.
  אשמח לתשובתך

  15 במאי 2013
 • 16 במאי 2013

  פשיטת רגל

  שלום למומחה בהמשך לתגובתך המלומדת אשמח לדעת מה העלות הממוצעת לשכר טרחה לעו"ד לטיפול בתיק פשיטת רגל לא כולל אגרות (ליווי מלא לכל הבקשות).

  16 במאי 2013
  • 17 במאי 2013

   פשיטת רגל

   מאחר וכללי לשכת עורכי הדין אוסרים לפרסם מחירים וטוב עושים רובם של עורכי הדין שלא נותנים מחירים בטלפון משל היינו מוכרים סחורה מהמדף , לא אוכל לציין את העלות של שכר הטרחה.
   ייצוג משפטי הינו "חליפה" הנמדדת למידותיו של הלקוח ורק לאחר פגשיה אישית ניתן לתת הצעת מחיר מדוייקת.
   הצעתי אליך לא להתפתות אחר מחירים נמוכים שכן למרבה הצער קיימים מתחזים רבים המפרסמים מודעות באינטרנט ובעיתונים והם אינם עורכי דין

   17 במאי 2013
 • 16 במאי 2013

  פשיטת רגל

  אין לך מה להתבייש. כל חודש נפתחים מאות תיקי פשיטת רגל ולאור המצב הכלכלי נראה לי שהמספר רק ילך ויגדל.מטרת הפרסום בעיתון נועדה לאפשר לנושים שלך להגיש תביעת חוב, אם יפורסם שמך הקודם יוכלו לטעון הנושים שלא ידעו על ההליך נגדך ויוכלו להטריד אותך לאחר שתקבל הפטר.
  ממילא אף אחד לא קורא את הרשימות האין סופיות שמתפרסמות בעיתון.
  לגבי תשלומים לנושים - אם הדבר נעשה בתום לב , יתכן ולא תהיה עם זה בעיה.
  תפסיק לשמוע מה אומרים אחרים. פנ הלעו"ד שיגיד לך באופן מדוייק מהם זכויותך וחובותיך

  16 במאי 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?