חוב מזונות - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
 • יוסי

  נשלח ע"ייוסי 14:19, 22 במאי 2013

  שלום רב אני משלם סכום גבוה של מזונות לילד אחד (3800) שעל פי ההסכם כולל בתוכו הכל מלבד קייטנה, חוג וצרכי לימוד. התשלום בוצע מידי חודש במשך מעל שנתיים. הגרושה דורשת עכשיו רטרואקטיבית מעל 20 אלף שח שלטענתה מגיעים לה בנוסף למזונות עבור מדור, גן וצהרון, על אף שההסכם אומר אחרת. הוצלפ קיבלו את בקשתה ללא תגובתי כי לא קיבלתי את מסמכי הגדלת החוב. היא עיקלה לי את חשבון הבנק והמשכורת. הוצלפ לא מוכנים להתייחס לטענת פרעתי שלי ללא תגובתה, ונותנים לה ארכות להגיב למרות העיקולים עליי. הפקדתי ערבות בסך 10000 למען עיכוב הליכים נוספים שהגרושה ממשיכה לבקש. כל הבקשות שלה מתקבלות. כל הבקשות שלי נדחות. מה עושים הלאה?

  השב
 • 15:26, 22 במאי 2013

  יוסי שלום. אתה מעלה סוגיה קשה וכואבת. למרבה הצער נשים רבות עושות שיומש לרעה בהליכי ההוצל"פ והרשמים לא ערים מספיק בעניין זה.
  איני יודע אם אתה מיוצג ע"י עו"ד , בעניין זה יש חשיבות רבה לקבל ייצוג משפטי מעו"ד הבקיא בהליכים אלו.לא יהיה ניתן לסייע לך באמצעות הפורום

  תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.