פקודת מאסר - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
 • ישראל

  נשלח ע"יישראל 07:02, 19 ביוני 2013

  תודה על תשובתך המהירה. זכור לי היטב שהשף אייל שני היה אמור להאסר אם לא ישלם סכום כסף מסויים על חשבון חוב.ניתן לקרוא זאת באינטרנט. מכאן הבנתי שבמצבים מסויימים ניתן לבקש פקודת מאסר בהוצאה לפועל אני זוכה בתיק הוצל"פ והפעלתי את כל ההליכים הקיימים אך לא הצלחתי לגבות את החוב יש נגדו מגבלה על רשיון נהיגה שאלתי היא מה ניתן לעשות במצב שהוא ממשיך לנהוג אני יודע זאת בודאות.האם אפשר לפנות למשטרה ולהודיע שהוא נוהג ללא רשיון תקף?????

  השב
 • 09:11, 19 ביוני 2013

  ישראל שלום. זו בדיוק הסיבה שאני מייעץ ללקוחותי , לא להסתמך על האינטרנט. מקרה אייל שני אינו דומה מאחר והליכי המאסר נגדו ננקטו במסגרת הליכי פשיטת רגל ושם במקרים מאד קיצוניים ניתן להוציא פקודת מאסר.
  בעניין המגבלה על רשיון הנהיגה - ההגבלה מונעת מהחייב לקבל,להחזיק ולחדש רשיון. ז"א שאם יש לחייב רשיון הוא בתוקף עד למועד בו יפוג הרשיון ואז החייב לא יוכל לחדשו. משטרת ישראל לא לוקחת מהחייבים את רשיון הנהיגה שלהם.
  גם אם תפנה למשטרה , לענ"ד הם לא יסייעו לך.
  צר לי-אולם לא תמיד הליכי ההוצל"פ מסייעים לגבות את החוב ובמיוחד מי שיש נגדו חובות רבים.

  תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.