הודעה מהבנק על צו עיקול - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
 • מיכאל

  נשלח ע"ימיכאל 21:28, 30 ביוני 2013

  שלום רב, קיבלתי לפני יומיים הודעה מהבנק שלי שהתקבל אצלם צו עיקול מאת עיריית כרמיאל בגין חניה. אומנם קיבלתי דו"ח חניה בכרמיאל בתאריך 19/10/2007 שאינו מוצדק ואף שלחתי מכתב לעירייה בשביל לבטל אותו. לצערי לא קיבלתי תשובה מהעירייה ולאחר שלוש שנים קיבלתי התראה מעו"ד שעליי לשלם את החוב. בקיצור, פניתי אז שוב לעירייה וסירבו לדבר איתי כי לטענתם הנושא הועבר לעו"ד והיו מספר התכתבויות ביני לבין עו"ד אך הוא סירב לבטל את הקנס בטענה העיקרית שהעירייה לא קיבלה את מכתבי. לעניין פתיחת תיק ההוצאה לפועל לא קיבלתי כל התראה על פתיחת התיק למעט ההודעה של הבנק. סכום העיקול הינו 500 ש"ח ולכן לא פניתי לעו"ד היות ולהערכתי שכ"ט שלו יהיה יותר גבוהה מסכום זה לכן אודה לקבל עזרה מכם מה עליי לעשות. האם לא הייתי אמור לקבל התראה על פתיחת התיק? האם ישנה דרך לאלץ את עיריית כרמיאל לתת תשובה לטענות שהעליתי בפניהם ושלא קיבלתי התייחסות אליהם? כאמור סכום החוב אינו בשמיים ואוכל לעמוד בו אבל אני עומד על שלי שהדו"ח אינו מוצדק ולכן חבל לשלם אותו במיוחד שצעד כזה ידרבן את העירייה להמשיך לתת דוחות בלתי מוצדקים. תודה

  השב
 • 10:47, 3 ביולי 2013

  מיכאל שלום. אין חובה לשלוח התראה בטרם נפתח תיק הוצל"פ. בדר"כ לא ניתן לבצע הליכים כגון עיקול בטרם התקבלה אזהרה. כפי שציינת מדובר בחוב לא גדול והתעסקות בעניין תגזול ממך זמן רב, מתח, כעס ותסכול.
  הצעתי אליך לנסות ולנהל מו"מ עם עוה"ד של העירייה ולגמור את העניין.

  תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.