גירושין + פש"ר + מזונות - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
 • מיטל

  נשלח ע"ימיטל 13:16, 8 באוגוסט 2013

  שלום רב, אני מזהירה מראש שהשאלה שלי מסובכת- אני גרושה+2, חיה מזה כ-4 שנים עם גרוש+2. ילדיו של בן זוגי מגיעים אלינו אחת לשבוע. בן-זוגי נמצא בתהליך פש"ר וכל חודש משלם סכום כסף לכנ"ר. הסכם הגירושין שלו עם גרושתו נחתם לפני פשיטת הרגל ואי לכך נפסקו לו מזונות גבוהים במיוחד, מה שלא מאפשר לו להשתתף איתי כלל בעלויות (שכ"ד וכו’), ולמעשה בקושי נשאר לו כסף לחיות. לפני כשבוע גיליתי שאני בהריון, וביקשתי מבן-זוגי לבדוק כיצד יוכל לסייע בגידול הילד הצפוי להגיע. לדבריו אין טעם להגיש בקשה להקטנת המזונות לגרושתו כי ממילא ההפרש ייפול לידי הנושים, ואף אין טעם כי אני אתבע ממנו מזונות כי בתור פושט רגל ביטוח לאומי אמור לשלם במקומו וזה לא יקרה בגלל מבחן ההכנסה החל עליי. אני מרגישה במבוי סתום, וזקוקה דחוף לעצתכם. בתודה ענקית, מיטל

  השב
 • 08:08, 10 באוגוסט 2013

  לא עדיף הפלה?

  תגובה
 • 16:46, 11 באוגוסט 2013

  חס וחלילה.

  תגובה
 • 16:43, 11 באוגוסט 2013

  מיטל שלום. משלב שבו ניתן צו כינוס נכסים , אסור לחייב לשלם לאף אחד כולל לגרושתו. הגרושה צריכה להגיש בקשה לבית המשפט בו מתנהל הליך הפש"ר ובית המשפט יקבע מה תשלום המזונות אותו ישלם בן זוגך לגרושתו. בית המשפט משקלל את הכנסותיו , הוצאותיו ומצב משפחתו נכון להיום וקובע את תשלום המזונות החדש.

  תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.