• 26 במאי 2014

חוב בנק פועלים

שלום צהרים טובים,
    אני ערב של אחותי יש לה חוב בבנק פועלים סכום בערך 97,000 שקל ואפילו קצת יותר..לפני שנה בערך הגיע אליי לבית שוטר ואמר שיש לה זימון למשפט בשל החוב לבנק פועלים ..עלתה לבית משפט השופט פסק לה לשלם 400 שקל ושתביני אני ערב שלה על התיק כנראה היא הגנה על עצמה במשפט ולא אמרה לשופט שיש פה ערב אז הוא פסק לה לשלם 400 שקל ..עכשיו אני בעצמי יש לי חוב בבנק פועלים והיום נשאר לי לא מיודע מה סכום ממש גדול כי אני משלם לעורך דין כל חודש 1,200 שקל ככה הגעתי איתו להסדר ..עכשיו העורך דין שלה הוא דורש 15,000 שקל מזומן ולהגיע להסדר של 2,000 שקל כל חודש..עכשיו אין לה סכום כזה בכלל האמת והיא לא מתעסקת עם אשראי ,צ'קים וכו,... רק מזומנים אמא שלי מאוד חולה והיא חיה אצלה בבית מטפלה בה כי היא מקבלת מביטוח לאומי קצבת נכות על סך:2,500 שקל ולא מזמן רק מצאה עבודה והעורך דין לא מוכן ללכת לקראתה פה ...מה היא צריכה לעשות? וכמובן מה אני אמור לעשות?כי העורך דין שלה שלח לי אזהרה אחרונה לפני שיכנס התיק להוצאה לפועל ולא מוכן שיפגעו בי כי אני מתחתן עוד מעט ורוצה בע"ה לקחת משכנתא ומפחד שכל הסיפור הזה יפגע בי ?.. אני צריך עזרה מה עליי לעשות?. אשמח לשמוע הסברים .תודה ויום טוב יגאל

26 במאי 2014
  • מנהל הפורום סמדר בוכובזה, עו"ד 26 במאי 2014

חוב בנק פועלים

הייתי ממליצה לך אולי להגיע להסדר עם הבנק ולשלם אולי 30% מסך החובות ולסיים עם הפרשה...
    דבר איתי 050-6784978

26 במאי 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?