צלקת בפנים - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • karin

  נשלח ע"יkarin 14:33, 1 באפריל 2012

  שלום לפני כ10 חודשים עברתי תאונת דרכים כאשר הייתי נוסעת ברכב ולא הנהגת. פונתי באמבולנס לבית החולים עם שטפי דם קלים בפנים וחתך מתחת לשפה, שהותיר צלקת עבה ולבנה בכפל בין השפה לסנטר. הייתי בייעוץ אצל פלסטיקאי דרך קופת בחולים שהמליץ לחזור במאי כעבור שנה ולראות אם הצלקת היא קבועה או זמנית. בנתיים בתיק מול תביעת הביטוח העו"ד ונציגת הביטוח הגיעו לשפרה של 12000 ש"ח. שאלתי היא האם לחכות לפגישה עם הפלסטקאי במאי והאם זה יתן לי פיצוי גבוה יותר? שאלה נוספת היא אם יש לי חרדות בעת נסיעה במכונית שגורמות לי להיות לחוצה וערנית כל הנסיעה הן טבעיות או שעליי לגשת לפסיכולוג אולי זה מאוחר מדי כי לא טיפלתי בזה לפני הגעה לפשרה? תודה על המענה ויום טוב

  השב
 • 18:08, 2 באפריל 2012

  הייתי ממתין עד אחרי הפגישה עם הפלסטקאי.
  לאור התופעות האחרות שאת טוענת להן,הייתי נפגש עם פסיכולוג שיקבע אם יש להמשיך בטיפול,ואיזה סוג של טיפול.בכל מקרה,לעניין התביעה,זה לא יכול להזיק.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים