פתיחת תיק סגור עקב החמרה וחתימה וויתור בתמימות - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • אלכס אסניס

  נשלח ע"יאלכס אסניס 13:51, 26 ביוני 2012

  באוקטובר 2008 נפגעתי בתאונת דרכים כשרכב התנגש בי בחוזקה בעת עצירה וגרם לתאונת שרשרת. באותה העת הפוגעת לא הודתה ונדרש זמן ממושך ומפשט על מנת לקבל את הפיצוי מהביטוח. כארבעה חודשים לאחר התאונה לקיתי בפגיעה במערכת השתן ובגב פגיעה שהיא כרונית ומגבילה אותי קשות. לצערי בזמנו הייתי מאוד לחוץ על קבלת החזר על תיקון הרכב וגם לא קישרתי בין התאונה לפגיעות והתיק נסגר ללא תביעה לנזקי הגוף המתוארים. רק לאחרונה רופא מומחה אליו הלכתי לטיפול שאל אותי האם עברתי תאונת דרכים סמוך להתחלת התסמינים וציין כי אין גורם אחר שיכל לגרום לפגיעות שלי. ברצוני לדעת האם אני יכול לפתוח את התיק? בנוסף הנני עצמאי ובדיאבד התברר לי כי התאונה הייתה צריכה להירשם כתאונת עבודה אך עורך הדין שלי לא כיוון אותי כלל.

  השב
 • 23:02, 26 ביוני 2012

  האם אתה בטוח שקיבלת פיצוי על נזקי גוף?אולי זה היה רק על נזקי רכוש?קשה לי להניח שעוה"ד שלך סיים התביעה,בחלוף חודשים ספורים מאז התאונה(ואם כן,זו שלעצמה,עילה לתביעת רשלנות נגדו).
  לגבי ביטוח לאומי:לא העובדה שאתה עצמאי היא הקובעת,אלא השאלה אם התאונה ארעה במהלך העבודה,או בדרך אליה או ממנה.
  התקשר עימי טלפונית,כדי שאבדוק,כיצד ניתן לעזור.

  תגובה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים