מה עוד מצפה לי לאחר התאונה? - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • אילן

  נשלח ע"יאילן 11:46, 22 באוגוסט 2012

  שלום, הייתי מעורב בתאונת דרכים שבה אני אשם, כנראה, בגלל חציה באור אדום.(אינני זוכר את רגע התאונה...). -הרכב שלי הוכרז טוטאל לוסט, ויש לי השתתפות עצמית של כמה מאות שקלים. (שני הרכבים המעורבים מבוטחים) -לא היו נפגעים בגוף - הנהג בו פגעתי יצא מהאוטו וגם סירב להיבדק על ידי אמבולנס שהגיע בטענה שהוא לא נפגע. האמבולנס עזב דקה לאחר שהגיע. -שוטרי תנועה שהגיעו למקום רשמו משהו ביומן שלהם, אך לא הייתה התייחסות מיידית לחציה (כביכול!!) באדום. השוטרים עזבו לאחר פינוי הרכבים לצד הדרך. השאלה שלי היא, האם מעבר להשתתפות העצמית בביטוח יש לי עוד למה לצפות מבחינת משפטית, כספית ו/או תעבורתית? במקרה שהנהג הנפגע מחליט שהוא כן פצוע פתאום או רוצה כסף - האם זה רק בינו לבין חברות הביטוח שלי ושלו או שיש עוד דברים בהם אצטרך להיות מעורב?

  השב
 • 23:05, 22 באוגוסט 2012

  ראשית,לך לברך "הגומל",על שיצאת בלא פגע מתאונה,שלפי תאורך היתה קשה(אובדן מוחלט).
  שנית,גם אם הנהג האחר יטען לנזקי גוף,על פי החוק הוא תובע את המבטח שלו,ולא את שלך.
  שלישית,אם אין עדים לכך שחצית הצומת באדום,ובפרט כשאין נפגעי גוף,הסיכוי שיוגש נגדך כתב אישום על כך,נראה בעיני קלוש.בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים