תאונה בשירות צבאי ותביעה - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • אלירן

  נשלח ע"יאלירן 19:35, 22 באוקטובר 2012

  שלום רב אתן פרטים כלליים עלי על מנת שתוכלו להבין את המקרה- אני בן 20 לוחם בצהל אשר אמור להשתחרר בשנה הבאה ללא כל בעיות בריאותיות קודמות. ביום שישי האחרון נפגעתי בתאונת דרכים כאשר נהגתי ברכב הפרטי שלי במהלך חופשה מהצבא. לאחר התאונה פונתי בעזרת מדא לבית חולים וולפסון בעקבות כאבי צוואר וגב שהיו לי, במיון נבדקתי ע''י אורטופד שאבחן ללא צילום אלא בבדיקה ויזואלית שאני לא סובל משברים והמליץ על משכחי כאבים וחזרה לאורטופד תוך 3 ימים במידה ואני ממשיך לסבול מכאבים. היום אני עדיין סובל מכאבי צוואר וגב עם הגבלה בתנועה בצוואר, וקבעתי תור לאורטופד ביום רביעי הקרוב. עכשיו השאלה שלי - מה עליי לעשות על מנת לתבוע לפיצויים? האם עליי לתבוע את הביטוח? איזה צעדים עליי לעשות על מנת לקדם את הנושא? האם יש מקום לפיצויים למרות שזה לא ''תאונת עבודה''? לפי הניסיון שלכם, כמה פיצויים אוכל לקבל? מצטער על השאלות הכלליות. זה התאונה הראשונה ובתקווה גם האחרונה. מחכה לתשובה שלכם המון תודה.

  השב
 • 12:33, 23 באוקטובר 2012

  להמשיך בטיפול הרפואי.להגיש תלונה בענף התנועה במשטרה (אם זה קרה במחוז תלאביב-ברוב אמץ,פינת סלמה).התביעה היא כנגד המבטח של הרכב שלך.
  אשמח לסייע.אם תרצה,תוכל להתקשר למשרדי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים