נפילה באוטובוס - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • גלי

  נשלח ע"יגלי 16:55, 15 באוגוסט 2013

  שלום רב אימי אישה מבוגרת מאד נפלה באוטובוס עת עשה סיבוב בכיכר ובטרם הספיקה לשבת. היא נפלה על הגב ונחבטה בראשה. הנזק היה כאבים חזקים בכל הגוף , כאבי ראש , חוסר תפקוד באופן עצמאי משך תקופה וטיפול צמוד של בני המשפחה,פיזיותרפיה ואף טיפולים אלטרנטיביים. פניתי לחברת הביטוח במכתב ארוך ומפורט ובדרישת פיצוי. התקבלה תשובת חברת הביטוח לשלם 1500 ש"ח בלבד. אני שלחתי להם תשובה שהצעתם נדחית והם העלו את הצעתם ל- 2500 ש"ח. נראה לי שהם עובדים בשיטת "מצליח" ודי עושים מסחרה מכל התאונה. לאור העובדה כי מדובר באישה מבוגרת מאד והמכה היתה חזקה ביותר אני סבורה כי הפיצוי אמור להיות גבוה יותר. שאלתי היא האם להמשיך להתכתב איתם ולהתעקש על פיצוי הולם או לפנות לעו"ד להגיש תביעה ואז הם יחשבו פעמיים ...? בנוסף האם אפשר להגיש את התביעה ללא עו"ד? והאם זה יהיה שונה כאשר עו"ד יהיה מעורב? אודה לתשובתך.

  השב
 • 18:25, 18 באוגוסט 2013

  תלוי אם יש הוצאות כלשהן,כגון עזרה בבית וכד'.אם אין,הסכום אינו מופרך,אם יש,זה כבר עניין אחר,והכדאיות לסיים בשלב זה,תויה בשאלה,כמה יש מרחק בין ההוצאות למה שמוצע,כשצריך גם לקחת בחשבון סכום כלשהו על כאב וסבל (ה-2,500 ש"ח יכולים לשקף פיצוי זה). ככלל-כשעו"ד מטפל,יש סיכוי לקבל יותר.

  תגובה
 • 21:58, 15 בספטמבר 2013

  ציינת שמדובר באשה מבוגרת מאוד. לענ"ד מדובר בסינדרום הגולגולת הרכה. חשבת על כך?

  תגובה
 • 07:28, 16 בספטמבר 2013

  "הגוגולת הדקה" (לא,הרכה),הוא אלמנט שצריך לקחת בחשבון,אך בהנתן שמדובר באישה מבוגרת,עדיין ראש הנזק העיקרי הוא עזרת הזולת (שהרי הפסדי הכנסה,לרוב- אין).על כן ההתמקדות היא בראש נזק זה בעיקרו.כך גם הדבר לגבי "כאב וסבל".

  תגובה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים