כתבה מגמתית - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • אחד

  נשלח ע"יאחד 00:19, 5 באוקטובר 2013

  קשקוש!! עצה מספר 6 הינה עצה מגמתית! מי שאין לו מה להסתיר, ישתף פעולה באופן מלא. חוקר ביטוח אינו אויב. הוא בא לשמוע את האמת אודות התאונה במישור הנסיבות והנז, בין באם זה לטובת חברת הביטוח או נגדה. לכן הוא חוקר עצמאי ולא שכיר של חברת הביטוח. סמכו על החוקר שגם אם הנפגע לא ישתף עימו פעולה, הוא יוציא את המידע בדרך כזו או אחרת על ידי פעולות חקירה כאלו ואחרות, בין אם בכיסוי ובין אם בגלוי, מה שרק עלול לסבך יותר את הנפגע. עורכי דין שקרנים, מנחים את לקוחותיהם שלא לשתף פעולה עם חוקרי חברת הביטוח מאחר והם מנפחים את כתב התביעה בצורה לא פרופורציונלית ועושים ממיוצגיהם חצי מתים למרות שהמציאות אחרת לחלוטין. לרוב עורכי הדין הללו כל כך טפשים שהם אינם אפילו משתפים את מיוצגהם בנרשם במכתב הדרישה לחברת הביטוח או כתב התביעה והנפגע לא יודע למעשה שהוא "חצי מת" ומופתע לראות את כתב התביעה שכתב בא כוחו, שמציג לו החוקר. לסיכום, אל תהיה שקרן, היה ישר והדו"ח שיוציא החוקר לחברת הביטוח יהיה אמין, מה גם שהחוקר רושם את התרשמותו מהנפגע ומאופן מסירת גרסאתו ואם האו חוקר טוב, הוא ידע להריח שקרנים

  השב
 • 18:42, 5 באוקטובר 2013

  אני נוטה להסכים עם רוב דבריך.
  אף על פי כן,נסיוני הלא מבוטל בתחום,הוביל אותי למסקנה,שעדיף בכל זאת שלא לאפשר שיתוף פעולה עם החוקר.
  בבחינת השיקולים-כבדי המשקל שלעצמם- לשתף פעולה,לעומת השיקולים שלא לעשות כך (לצערי "שקרנים",נמצאו גם בקרב החוקרים,ולא רק בקרב לקוחות ועורכי דינם),עדיפה בעיני,בסופו של דבר,האפשרות השניה.

  תגובה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים