להחליף עו"ד? - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • עילי פראש

  נשלח ע"יעילי פראש 10:35, 2 ביולי 2014

  שלום.נפגעתי בתאונת דרכים לפני שנתים ,יש לי עו"S שמטפל בתיק אבל אני מעונין אולי להחליף אותו. אני רוצה להחליף אותו כי העו"ד שלי מסרב לתת תשובות חותכות לשאלות חשובות.ובמיוחד בכתב דרך הפקס.אני יכול להקליט אותו .זה קביל? אני גם צריך לחתום לו על זה שכאילו קבלתי מסמכים כמו-כתבי בית דין ,התכתבויות בין באי כוח בעלי דין וכו''..אך מעולם לא קבלתי אותם. אני לא מרוצה ממנו.כמה יעלה לי להחליף עו"ד?אני עברתי בדיקות אצל רופאים שהוא וחברת הביטוח הסכימו עלהם.ועוד מעט יש דיון בבית המשפט.שהבנתי שהשופט יחליט איזה רופאים למנות.כדאי לעבור בשלב זה?מה שכ"ט שלו ושל היעו"ד החדש?

  השב
 • 12:35, 2 ביולי 2014

  עילי שלום וברכה, הרבה שאלות וככלל התשובה פשוטה. החלפת עורך דין אפשרית יש לפעול בהתאם להסכם שכה"ט עליו אתה חתום מול העו"ד שלך. דבר איתו ובקש לראות את ההסכם, אם אין לך אותו. אתה יכול וזכאי לקבל העתק מכל המסמכים שבתיקך. לגבי הקלטה של עורך הדין בזמן שהוא משוחח איתך אתה רשאי לעשות זאת. מציעה, בכל זאת, לנסות לפתור את המחלוקת ביניכם בדרכי שלום. נראה לי שלקבוע פגישה איתו יקדם את הטיפול בתיקך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים