תאונה - ניתוח פלסטי - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
  • תמר

נשלח ע"יתמר 16:25, 4 ביולי 2014

שלום. לפני מספר חודשים הייתי מעורבת בתאונת דרכים בה הנהג באוטו שהייתי בו נכנס בעץ. כתוצאה מהתאונה היה לי שבר באף. הרופא במיון סידר לי את השבר ואמר שיכול להיות שהאף לא יחזור לצורתו המקורית אבל צריך לחכות מספר חודשים ולראות. עברו מספר חודשים ועל האף שלי ישנה בליטה כלפי מעלה ועוד אחת הצידה. כדי להחזיר את האף לקדמותו צריך לעבור ניתוח פלסטי. רציתי לשאול: א. האם הניתוח הפלסטי אמור להיות מכוסה ע"י הביטוח? ב. אם כן, איך אני צריך לפעול בנושא? קודם לעשות את הניתוח ואח"כ להודיע לחברת הביטוח או קודם להודיע להם וכו'.. ג. אם הייתי בהריון בזמן התאונה, האם גובה הפיצוי אמור לגדול? תודה רבה!

השב
  • 10:46, 14 ביולי 2014

תמר שלום וברכה, איני יכולה להתייחס בפרוטרוט מבלי לעיין במסמכים. באופן כללי הניתוח צריך להיות מכוסה, ובאופן כללי אם את בהיריון הפיצוי צריך לגדול, אבל שוב זה תלוי במצבך לפני ואחרי נתאונה. את מוזמנת ליצור עמי קשר, אשמח לעזור.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים