תאונת דרכים - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • סימה

  נשלח ע"יסימה 10:48, 27 ביולי 2014

  שלום, בעלי עבר תאונת דרכים כאשר נכנסו בו מאחור. שניהם עצרו בצד הדרך, ולאחר מכן נהג הרכב הפוגע החליט שהוא לא מעוניין לתת את פרטיו וברח מהמקום תוך שהוא כמעט ודרס את בעלי (הוא הצליח להדוף עצמו הצידה במזל). הוא לא הספיק לרשום את מס רכבו של הרכב הפוגע, אך הוא צילם את הרכב שלנו מאחור במקום הפגיעה ושמנו לב לאחר מכן שישנה השתקפות של הרכב הפוגע ורואים את מס הרכב בבירור. לאחר התאונה בעלי חש בכאבים בגב בצוואר וביד וברגל שנפגעו תוך כדי שהדף עצמו מהרכב. ופיניתי אותו לביה"ח. התלוננו במשטרה ופתחו תיק + הביאו לנו את פרטי הנהג הפוגע ואמרו שיחקרו אותו ויערכו עימות לאחר מכן שאלתי היא: כיצד עלינו לנהוג במצב זה? מה עלינו לעשות ולמי לפנות על מנת שימצו את הדין הם הנהג הפוגע? האם לשכור עורך דין שיתבע פיצוי גם על הנזק שנגרם לבעלי? תודה מראש

  השב
 • 11:18, 27 ביולי 2014

  סימה שלום וברכה, ניתן לתבוע בגין נזקי הגוף שנגרמו לבעלך וגם לגבי נזקי הרכוש שנגרמו לרכב. לגבי העובדה שהנהג פגע וברח , המשטרה היא זו שמטפלת ואתם לא צריכים לעשות דבר בעניין.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים