פגיעה מתאונת דרכים - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • רן

  נשלח ע"ירן 16:02, 4 בספטמבר 2014

  שלום אני נפגעתי בתאונת דרכים לפני שנה רכב נכנס בי מאחורה שהייתי עוצצר באור אדום, נפגעתי בצוואר ובגב ומצאו לי בלט דיסק חמור,בצילום CT אני לא יכול להתכופף ויש לי מגבלה של ללכת לשבת וכאבי נימול ברגליים אני מטופל במרפאת כאב ומקבל כדורי פרקוסט 10 עשיתי 3 הזרקות סטרואידים אפידורל לגב, עשיתי 35 טיפולי פיזיוטרפיה עם הפסקה של 4 חודשים ושוב יש לי כאבים חזקים ונכנסתי שוב לפיזיוטרפיה תבעתי את ביטוח בבית משפט והשופט שלח אותי למומחה מטעם בית משפט והמומחה טוען שאין לי אחוזי נכות בכלל,למרות שבדיקה אמר יש לך נכות רואים זאת ? והתביעה כנראה תמשיך לבית משפט רופא תעסוקתי קבע לי לעבוד 50 % מהעבודה שלי אני מתכנט מחשבים ועצמאי יש לי אובדן כושר עבודה והשאלה שלי היא האם אני יכול לתבוע את פוליסת אובדן כושר עבודה במקביל לתביעה בבית משפט על תאונת דרכים? אודה על תשובתך.

  השב
 • 09:56, 7 בספטמבר 2014

  באופן כללי התשובה חיובית, תלוי בתנאי הפוליסה. אתה מ וזמן ליצור קשר עמי על מנת שאוכל לתת ייעוץ מדויק יותר. בהצלחה ורפואה שלמה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים