מי אשם? - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • זיוה

  נשלח ע"יזיוה 18:45, 7 בספטמבר 2014

  היום נסעתי על איילון דרום, כשרציתי לפנות ליציאה למחלף דב הוז הסתכלתי במראה וראיתי שיש רכב אדום שמתקרב. אותתי וחיכיתי שהוא יעבור ומייד אחריו נכנסתי לנתיב. לפתע נשמעה צפירה חדה וארוכה והרמתי את עיניי למראה לשבריר שניה כדי לראות למה צופרים מאחור. בשנייה הזו פספסתי את העובדה שהרכב האדום שלפניי (חצוף, נסע את על הנתיב לכיוון דב הוז כי הוא פנוי וניסה להשתלב בתנועה בחזרה לכיוון דרום אלא שהעומס לא אפשר לו) עצר פתאום. לחצתי בחוזקה על הברקס אבל לא הצלחתי לעצור לגמרי ונשקתי לו מאחור. זה עלה לי ביציאה של הכנף הקידמית ימנית של הרכב ממקומה ובשקע בטמבון האחורי של הרכב האדום. לא הצלחתי לתקשר עם הנהג כי הוא רוסי ולא דובר עברית. באדיבות החלפתי איתו פרטים. אני נהגת ותיקה ומעולם לא הייתי מעורבת בתאונה. (טפו טפו) ולכן אין לי ניסיון. האם אני יכולה לתבוע את הביטוח שלו על הנזק שנגרם לי? הרי אסור לעצור בכביש מהיר ולהפריע לזרימה של התנועה. אנא עיזרו לי, אני גרושה, אמא לשלושה, חיה מהיד לפה ואין לי שום ביטוח מלבד החובה. תודה מראש. זיוה

  השב
 • 15:06, 8 בספטמבר 2014

  שלום וברכה, מדובר בפורום לנפגעי תאונות דרכים ולא בפגיעות לרכב.

  תגובה
 • 11:30, 13 באוקטובר 2014

  אם פגעת בו מאחור אז אוטומטית את אשמה כי לא שמרת מרחק. במידה ויש לך צילומים ועדויות של נהגים אחרים המעידים כי הנהג ביצע מספר עברות תנועה לפני קרות התאונה אז אולי יש לך סיבה לתבוע עקב רשלנות הנהג. לדעתי, תפני לחברת הביטוח שלך ותשלמי דמי השתתפות כי אין לך ממש סיכוי לנצח בתביעה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים