תאונת דרכים בעבודה - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • עשהאל חודטוב

  נשלח ע"יעשהאל חודטוב 16:14, 2 ביוני 2015

  שלום , היום עבדתי בדומינוס כשליח. חזרתי ממשלוח בדרך בה שני נתיבים. נסעתי בימני כשמקדימה נסע אוטו. האוטו עבר לנתיב השמאלי ללא איתות וכשהנתיב התפנה האצתי . לפתע הוא חתך מהנתיב השמאלי הישר לתוך חניה שנמצאת מימין לנתיב הימני גם ללא איתות. לחצתי חזק על שני הבלמים וכתוצאה מכך הקטנוע רעד ופגעתי לאוטו בפגוש מימין ונפלתי על הצד. האוטו נעצר והנהג יצא וגם אני , אמרתי לו למה חתכת בלי לאותת? הוא טען שאותת אך האיתות נכבה תוך כדי הפניה ימינה. החלפנו פרטים והוא בהמשך טען שאני עקפתי מימין ולא הודה באשמה. יש לי כרגע שפשופים ברגל וכאבים באגודל בכף הרגל. לאוטו שלו לא נגרם שום נזק, אך הקטנוע ניזוק. איך במקרה כזה המשטרה קובעת מי אשם אם לא הייתה במקום? יכולה להיות שלילת רישיון בעקבות תאונה כזו? או שרק עירוב של הביטוח ויסתיים בכך?

  השב
 • 08:56, 4 ביוני 2015

  עשהאל שלום וברכה, אתה יכול וצריך לתבוע בגין נזקי הגוף שנגרמו לך. התביעה שלך היא גם כלפי המוסד לביטוח לאומי וגם כלפי ביטוח החובה של הרכב.. אם אתה זקוק לייעוץ נוסף אתה מוזמן להתקשר למשרדי 035287777 ואשמח לעזור.

  תגובה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים