תאונת חצי פגע וברח - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • יונתן

  נשלח ע"ייונתן 14:49, 4 ביוני 2015

  שלום עו''ד תפארת! אני עובד בתור שליח קטנוע בחברה מוכרת. בשבוע שעבר נסעתי בנתיב הימני במהירות של 45-50 קמש. מכונית שהייתה בצד שמאל שלי חתכה ימינה והתנגשה בי. נפלתי וקיבלתי כמה מכות ביד באגן ובקרסול(שעד עכשיו אני מתקשה בהליכה למרות שאין שבר) ויום לאחר מכן חשתי כאבים בצוואר שעברו אחרי יומיים. חשוב לציין שאותה בחורה שנכנסה בי לא יצאה מהרכב ונעמדה בצד. רכב שנסע לפניה ומסתבר שהם נסעו ביחד עצר ביחד איתה. ראיתי שהוא מדבר עם הבחורה ושהם מכירים הוא הגיע אלי ואמר לי שבכלל לא היא נכנסה בי אלא רכב אחר בצבע לבן. כמובן שזה לא נכון. רצתי אליה צולע ולקחתי את המספר רכב. היא נבהלה וברחה(סביר שהייתה שיכורה). כמובן שפוניתי למיון. היום חזרתי מהמשטרה לאחר הגשת התלונה ומסתבר שהרכב הוא מחברת השכרה. מה עושים מפה? ובאיזה סכום פיצויים מדובר ובגין מה? תודה רבה על העזרה! :)

  השב
 • 12:01, 9 ביוני 2015

  יונתן שלום וברכה, יש לתבוע את ביטוח החובה של הקטנוע. איני יכולה להעריך בשלב הזה באיזה סכום מדובר. אני צריכה לבדוק את המסמכים וגם הנזק עדיין לא התגבש. בהצלחה

  תגובה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים