תאונת דרכים שהיא תאונת עבודה - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • ניבר

  נשלח ע"יניבר 16:15, 28 בפברואר 2016

  שלום, אני כלכלן במקצועי לפני שלוש שנים הייתי בין עבודות ועבדתי כשליח על קטנוע. לדאבוני, רכב התפרץ לכביש ונפגעתי בתאונת דרכים (שהייתה גם תאונת עבודה). לפני שנה נקבעה לי נכות קבועה של חמישה אחוזים בוועדה רפואית של ביטוח לאומי. לפני מספר חודשים עברתי ניתוח בקרסול. עקב התאונה יש לי מגבלות בהליכה , בעליית מדרגות וירידתן. איני יכול לרוץ או לקפוץ. יש לי כאבים יומיומיים. מהתאונה ועד היום עברתי טיפלי פיסיותרפיה ורפואה משלימה ללא הועיל. ביום התאונה הייתי בן 43. ממוצע שכרי לפני התאונה (שלושה חודשים) היה כשלושת אלפים ₪ לחודש. ממוצע שכרי לפני התאונה (שנים עשר חודשים) היה כחמשת אלפים ₪ לחודש. במידה ומגישים תביעה ל"פול" מה הסכום שאפשר לקבל כפיצוי? תודה, ניבר

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

  עו"ד זאב פרל,מנהל הפורום

  10:55, 29 בפברואר 2016

  שלום ניבר.
  סכום הפיצוי אותו תקבל ב"הפול" נגזר מהרבה גורמים משתנים אותם לא רשמת בהודעתך כגון: ימי אשפוז, הוצאות רפואיות שהוצאת, העזרה שקיבלת מבני משפחתך ועוד.
  נכון יהיה אם תפנה לייעוץ פרטני בו תוכל לחשוף את כל הנתונים הרלוונטיים.
  אתה מוזמן ליצור קשר עם משרדנו בטל' 02-9922926 על מנת שנוכל לסייע לך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים