שאלה סבוכה מעט שקשורה בתאונות וירושות - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • אלדד

  נשלח ע"יאלדד 19:42, 6 ביולי 2016

  היא קשורה לתחום תאונות אבל גם לירושות- מה קורה במקרה שאדם שנמצא בתהליך של תביעה לקבלת פיצוים בגלל תאונת דרכים שעבר(הוא כרגע סיים את שלב בדיקת המומחים הרפואים שבה"מש מינה לו).נפטר? האם היורשים שלו(שהם לא בני משפחתו)יכולים לתבוע את הפיצוים ואיך?איך ומה עלות התהליך? האדם הזה הוריש בצוואתו "כול כסף עתידי גם"-לחברים ולעמותות מסוימות. וכמו שרשמתי כרגע התיק כנראה הוחזר לשופט לאחר שכול הרופאים בדקו אותו.אין עוד הסכם לפשרה או משהו כזה. לציין גם שהוא נפטר לא כתוצאה מהתאונה וסיבוכה.תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

  עו"ד זאב פרל,מנהל הפורום

  09:36, 11 ביולי 2016

  במקרה הזה סכום התביעה לא יכלול את כל הנזקים העתידיים שהיה עתיד לקבל, אלא את נזקי העבר שלו, מהטעם שנכתב כי הפטירה אינה קשורה בקש"ס עם תאונת הדרכים, לדוגמא אובדן השנים האבודות.

  תגובה
 • 23:02, 14 באוקטובר 2016

  כן.אבל אני שואל האם היורשים שלו(שהם לא בני משפחתו)יכולים לתבוע את הפיצוים ואיך?איך ומה עלות התהליך?אנחנו עוד לא יודעים אם השאיר צוואה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים