ערעור על חלוקת רכוש - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
 • אורי

  נשלח ע"יאורי 17:15, 12 בדצמבר 2012

  התגרשנו בהסכם גישור לפני חצי שנה. נקבעו מזונות ואף נקבע כי בעת מכירת הבית שוויו יתחלק חצי-חצי ביננו. כעת הבית לפני מכירה. אני מתקשה להתקיים מהמזונות הנמוכים (4500 שח עבור 3 ילדים) ומבקשת לערער על פסק הדין שנקבע לגבי חלוקת הבית. אני מעוניינת לקבל אחוז גבוה יותר על מנת שאוכל להבטיח את עתידם הכלכלי של ילדיי. האם ניתן לעשות זאת? האם החלטת בית המשפט ניתנת לשינוי? תודה

  השב
 • 17:54, 12 בדצמבר 2012

  אורי שלום
  ככל מאוד קשה לשנות הסכמי גירושין לרבות אלה שכוללים הסכמי ממון בשל התוקף שהם מקבלים בבית המשפט בנוכחות הצדדים ולאחר שהוסבר להם והוקראה ובית המשפט לענייני משפחה ווידא כי הם הבינו על מה הם חותמים.
  עניין המזונות - ישתנה רק אם יוכח שינוי נסיבות מהותי.
  אשמח לעמוד לרשותך לצורך הבהרות

  תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.