האם הסכם ממון מבוטל כאשר הזוג נותן הזדמנות נוספת לשיקום היחסים - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
 • שלומית

  נשלח ע"ישלומית 10:11, 5 במאי 2013

  שלום רב בעליואני עשינו הסכם ממוןדרך נעמת. לקראת הפגישה בבית הדין הרבני למטרת גט הוא ביקש שיקום היחסים. רוצה לציין שיום לפני הגט בבית הדין. היה עליו לעזוב את הבית לפי הוראת שופט שעבר איתנו על הסכם הממון כי כך נכתב בהסכםץ. הבעל נשאר בבית לנסיון בשיקום היחסים ואנחנו בתהליך. רציתי לדעת אם הסכם הממון מבוטל או רק מוקפא במידה ונסיון השיקום בינינו לא יצליח תודה ושבוע טוב

  השב
 • 11:22, 5 במאי 2013

  שלומית שלום
  ככל שאושר הסכם ממון וקיבל תוקף של פסק דין, הרי שהוא תקף גם תקף. אם מדובר בהסכם גירושין הרי שיכול ששינוי נסיבות יביא לשינויים בהסכם מטעמי "נוהג". מכל מקום כדי לקבל תשובה חד משמעית יש צורך בבחינת ההסכם וניסוחו.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.