תשלום מדור לאחר מכירת הבית המשותף? - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
 • גיל

  נשלח ע"יגיל 06:26, 12 בינואר 2015

  אני בהליך גירושין ארוך ומתיש שבו פרודתי מנסה בכל אמצעי לפגוע בי, הן בתביעות בהוצאה לפועל והן באי תשלום חשבונות על הבית ואני מקבל תביעות מגופים שונים. שאלתי , האם לאחר מכירת הבית שנשאר לה סכום שקרוב למיליון שקלים לאחר החזר ההלוואות והמשכנתא , יהיה עלי לשלם לה מדור מעבר למזונות שנקבעו לי ? לציין כי במכירת הבית היא מקבלת 70% ואני מקבל 30% כדי שתוותר על התנאים הפנסיונרים שלי, או שעדיף יהיה לבצע חלוקה שווה ? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

  עו"ד רינה פוליטי,מנהל הפורום

  17:01, 22 בינואר 2015

  גיל שלום
  בשאלתך חסרים פרטים רבים הצריכים למתן מענה ענייני.
  אשמח לעמוד לרשותך.
  אבהיר כי אם קיים פסק דין הקובע את סכום המזונות והמדור, הרי שיש צורך לבחון האם קיים שינוי נסיבות מהותי כדי לשנות את הסכומים שנקבעו, יש לכך חריגים ואולם לא אוכל לבחון את אלה מתוך שאלתך.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.