חלוקת רכוש 2 דירות מלפני הנישואין - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
  • רון

נשלח ע"ירון 23:08, 14 בדצמבר 2015

שלום, אשתי ואני הגענו לנישואין כל אחד עם דירה משלו. אנו נשואים 20 שנה. גרנו בדירה שלי והשכרנו את הדירה שלה. על הדירה שלי שולמה משכנתא מחשבון משותף לשם גם הועברה השכירות. שאלה: איך יחולק הרכוש באם נתגרש? תודה רון

השב
  • מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עו"ד רינה פוליטי,מנהל הפורום

16:38, 19 בדצמבר 2015

רון שלום. ככלל ככל שתוכח כוונת שיתוף לגבי שתי הדירות הרי שאלה תחולקנה, אם לא כך המצב ורק דירה אחת הייתה חלק מכוונת השיתוף הרי שרק זו, תחולק. ישנם פרמטרים שונים ונוספים שלא נכתבו בשאלתך ויש לבחון את הדברים באופן פרטני לאחר הכרת העובדות כולן.
    אשמח לעמוד לרשותך לצורך הבהרות
    בהצלחה
    רינה פוליטי, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.