פרק הזמן לקבלת פסק דין - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
 • מיה

  נשלח ע"ימיה 23:14, 30 במרץ 2012

  שלום ברצוני לדעת מהו הזמן הממוצע לקבלת פסק דין בעקבות תהליך גירושין. כאשר הדיון האחרון היה לפני 8 חודשים .

  השב
 • 22:40, 1 באפריל 2012

  מיה שלום
  למרבה הצער זו לא שאלה שאוכל ליתן עליה מענה. לא ציינת באיזו ערכאה מתנהל הדיון אם בבית הדין הרבני או שמא בבית משפט לענייני משפחה, כמו כן חסרים פרטים נוספים כגון: האם הוגשו סיכומים, האם הצדדים מילאו אחר חיוביהם בהתאם להוראות הערכאה השיפוטית וכיוצ"ב. אשמח לעמוד לרשותך באם תיזקקי לכך.

  תגובה
 • 23:24, 1 באפריל 2012

  אוקי תודה וסליחה באמת שלא פרטתי. מדובר על בית משפט למשפחה והוגשו כבר הסכומים בתחילת ספטמבר. הדיון האחרון היה ביולי. השופט שלי כבר לא נמצא בבית המשפט ברמת גן ועבר לירושלים בית משפט שלום. מקוה שתוכלי לתת לי תשובה. בתודה וחג שמח!

  תגובה
 • 10:26, 2 באפריל 2012

  נראה שאכן חלף זמן רב ויכול שהתיק נפל "בין הכסאות" בשל חילופי שופטים.
  אם את מיוצגת על ידי עורך דין, שוחחי עמו לעניין החשת העניין על ידי הגשת בקשה ובאם לאו את מוזמנת ליצור עמי קשר לקבל פרטים נוספים.

  תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.