אשתי טוענת שמגיע לה חלק מהדירה של ההורים שלי - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

  • רון

    נשלח ע"ירון 11:20, 11 באוקטובר 2012

    אני ואשתי גרים 11 שנים בדירה של ההורים שלי כל השנים לא שילמנו להם שכר דירה. אנחנו עומדים להתגרש ועכשיו אשתי טוענת שמגיע לה חלק מהנכס , הדירה בגלל שגרה שם מאז שהתחתנו וזה הבית שלה. האם זה יכול להיות שהיא זכאית לחלק מהדירה למרות שהדירה בכלל של הוריי?

  • 07:32, 12 באוקטובר 2012

    רון שלום
    ככלל הדירה אשר בבעלות הוריך אינה חלק מאיזון המשאבים ווחלוקת הרכוש בינך לבין אשתך אך לכל כלל יש יוצא מן הכלל ועל כן ישנם פרטים וחשובים אשר עליך לקבל לגביהם מידע שלא באמצעות פורום זה. אני ממליצה לך לקבל ייעוץ משפטי מעו״ד העוסק בתחום ויפה שעה אחת קודם לנוכח הנסיבות שתיארת בשאלתך. אשמח לעמוד לרשותך לצורך הבהרות. בהצלחה!!

מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.