מה משמשעות 0 % ? ועדה תאונת עבודה - פורום תאונות עבודה

שאלה חדשה
 • יוסי

  נשלח ע"ייוסי 07:26, 8 בנובמבר 2013

  כים ברורים של ממצאים שאין עליהם עוררין של פגיעה עם נזק. מה ניתן להבין מכך? במקרה של מגלה שקיימת אבל הם סבורים שהכל ישן ממצב קודם הרי ראוי שיכתבו מהו אחוז הנכות וקזוסז מלא שלו לא? השאלה אם הועדה קבעה 0 הא כדאי לערר? או לעשות החמרת מצב? ערור יכול להביא לבעיה אם הפרשנות 0 היא שאין לדעתם בעת הבדיקה שום נכות כלל! רק שזה עומד בסתירה לרעיון של מצב ק ודם לא? שאם לא כן עדיף היה החמרת מצב ואז מ 0 יהי משהו אומנם רק מזמן ההחמרה! אבל נראה לי שה 0 הוא שגיאה! כאן שאלתי איך אחרי שעבר זמן מהפגיעה ובטח מצב הקודם שהם טוענים לו! הם יוכלו לקבוע אחוזי נכות? רק על סמך מסמכים? כי גופנית זה כבר לא בזמן שבו נקבעה ההחלטה על 0 אחוז! תודה

  השב
 • 14:53, 12 בנובמבר 2013

  יוסי שלום רב,
  משמעות הקביעה של הוועדה הרפואית היא שלא נותרה נכות צמיתה כתוצאה מן התאונה. זה לא אומר שלא היו נכויות זמניות מקרות התאונה ולמשך תקופה מסוימת, אולם, כיום, לא נותרה נכות לפי התקנות הקובעות את אחוזי הנכות. על מנת לדעת האם הוועדה שגתה מומלץ להתייעץ עם מומחה רפואי אשר ישיב לשאלה - האם נותרה נכות אם לאו.
  בהצלחה

  תגובה

נפגעתם בתאונת עבודה תוך כדי עבודה? ומה לגבי תאונה בדרך לעבודה או מהעבודה הביתה? את מי תובעים? מתי את הביטוח הלאומי ומתי את חברות הביטוח? מה לגבי אחוזי הנכות? כיצד ניגשים לועדה רפואית?  סוגיות אלו ואחרות בפורום זה.

המדריך להתמודדות עם תאונת עבודה