תאונת עבודה - פורום תאונות עבודה

שאלה חדשה
 • עדי

  נשלח ע"יעדי 18:08, 27 ביוני 2015

  שלום לפני כ4 שנים אימי עברה תאונת עבודה ושברה את הקרסול ושמו לה פלטינות לאחר שיקום רופאה תעסוקתית ביקשה מהחברה למצוא לה עבודה שכוללת ישיבה(אימי עבדה בעמידה) נאמר לה שלא נמצא לה עבודה שכזאת הרופאה התעסוקתית הודיעה לאימי שכפי שזה נראה אימי עומדת להיות מפוטרת וביקשה מאימי להתקשר למנהליה ולנסות לדבר עימם בנוגע למציאת תעסוקה נאותה בשבילה אך ממנהליה נמסר כי המכתב לרופאה התעסוקתית כבר יצא במכתב שנמסר נכתב כי לא נמצא עבודה תואמת בישיבה לאימי וכי שני הצדדים מסכימים שאין תחלופה אחרת אבל אין זכר לכך שמפטרים אותה אימי מיוצגת ע"י עורכת דין שאמרה לה שמכתב זה אינו מכתב פיטורים כלומר אימי לא קיבלה מכתב פיטורים רישמי אימי דורשת כעט למכתב פיטורים רישמי אך מצד החברה הם מסננים וטוענים שהיא כן קיבלה מה אנחנו אמורים לעשות כעט??

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

  דותן לינדנברג עו"ד,מנהל הפורום

  07:55, 28 ביוני 2015

  עדי שלום פורום זה עוסק בנזק גוף כתוצאה מתאונות עבודה ולא בזכויות עובד מעביד הקשורים לדיני עבודה (פיטורים הלנת שכר וכיוב') בעניין זה אנא פני לפרקליט שעוסק בדיני עבודה כאמור.,

  תגובה

נפגעתם בתאונת עבודה תוך כדי עבודה? ומה לגבי תאונה בדרך לעבודה או מהעבודה הביתה? את מי תובעים? מתי את הביטוח הלאומי ומתי את חברות הביטוח? מה לגבי אחוזי הנכות? כיצד ניגשים לועדה רפואית?  סוגיות אלו ואחרות בפורום זה.

המדריך להתמודדות עם תאונת עבודה