בקשה לערעור - פורום תאונות עבודה

שאלה חדשה
 • דן

  נשלח ע"ידן 07:30, 3 באוגוסט 2015

  קראתי שמי שהיה בועדה לפני כמה שנים על נכות אורתופדית יכול להגיש בקשה חדשה לועדה שתתן החלטה מופרדת על נכות נוירולוגית לחוד ואורתופדית לחוד! שאלתי במצב כזה האם מגישים בקשה לבטוח לאומי והם חייבים לתת ועדה חוסרת? והאם זה נעשה רק על סמך המסמכים ותוצאות הועדה שהיתה בעבר! אצלי היו גם ממצאים נוירולוגיים ותוצאות בדיקות ולא התיחסו בכלל! או שזו מש ועדה חדשה שבודקים אותך? כמו החמה? ושאלתי השניה אם נקבע 0 בועדה אחוז אפס ממצב קודם. . שלא נרשם כמה ממצב קודם והקיזוז! יש אפשרותשזה פועל לטובתי? האם עדיף אולי לא לדרוש חישוב וקיזוז שלא תואר וללכתלהחמרה ? או כן ללכת לערעור כמו שתארתי בכל מקרה ואז אחר כך החמרה? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

  דותן לינדנברג עו"ד,מנהל הפורום

  07:35, 3 באוגוסט 2015

  דן מה שאתה יכול לעשות במצב כזה זה להגיש החמרת מצב הן לגבי הבעיות האורתופדיות והן לגבי הבעיות הנוירולוגיות ותיבדק שוב החל מועדה בדרג ראשון עליה תוכל לערער לוועדת ערר במקרה הצורך.,

  תגובה
 • 07:55, 3 באוגוסט 2015

  זה שזו החמרה ולא ערעור על הועדה המקורית מלפני כמה שנים טובות באמצעות הפתח החדש של ההפרדה שציינו. אם כן יפסקו אחוזים נכות זה יהיה רק ממועד החמרה לא? זה לא הפסד של כספי ממועד הועדה המקורית? האם משהו לפי ידיעתך הגיש ערעור הפרדה כזה כבר? או שלא הבנתי את תשובתך?

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

  דותן לינדנברג עו"ד,מנהל הפורום

  08:00, 3 באוגוסט 2015

  הואיל ולדבריך חלפו מספר שנים אתה לא יכול לערער במקרה זה. רק החמרת מצב.

  תגובה
 • 08:06, 3 באוגוסט 2015

  היה פסק דין מלפני שנה שקבע שכל מי שהיה בועדה בבטוח לאומי על נכות אורתופדית ראשי להגיש מחדש בקשה לדיון מחודש לבקשה לקביעת נכות מופרדת אורתופדית לחוד ונוירולוגית לחוד. 2 אם זה בכל זאת אפשרי זה כן עשוי כן לשפיע כלכלית?.
  אם זה אפששרי אני יכול לצרף את הכתבה שהודיעו על כך. תודה

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

  דותן לינדנברג עו"ד,מנהל הפורום

  13:17, 3 באוגוסט 2015

  להסבר נוסף ניתן לפנות למשרדי טלפונית.,

  תגובה

נפגעתם בתאונת עבודה תוך כדי עבודה? ומה לגבי תאונה בדרך לעבודה או מהעבודה הביתה? את מי תובעים? מתי את הביטוח הלאומי ומתי את חברות הביטוח? מה לגבי אחוזי הנכות? כיצד ניגשים לועדה רפואית?  סוגיות אלו ואחרות בפורום זה.

המדריך להתמודדות עם תאונת עבודה