נפגעתי בתאונת עבודה וכוח אדם לא חותם לי על תביעת ביטוח לאומי כבר יותר מחודש - פורום תאונות עבודה

שאלה חדשה
 • גיאורגי

  נשלח ע"יגיאורגי 20:51, 13 בדצמבר 2015

  שלום. לפני חודשיים נפגעתי בעבודה ביד השמאלי (חתכתי עמוק באזור אגודל) קיבלתי תופס 250 מכוח אדם דרך פקס, קיבלתי טיפול רפואי ויש לי את כל המסמכים, אמרו לי שאני צריך את המקור של תופס 250 ולמלא תופס תביעת ביטוח לאומי. בתופס דורשים את החתימה של המעסיק (מנהל כוח אדם במקרה הזה). הבאתי את התביע לכוח אדם וביקשתי חתימה של מנהל ומקור של תופס 250. הם הסכימו אבל אמרו שהמנהל יושב באשקלון ואני רשום בסניף של אשדוד ואמרו שזה יקח כמה ימים. מאז עבר חודש וחצי וכל פעם שאני מגיע או מתקשר ושואל מה קורה עם המסמכים שלי הם ממצאים תירוצים כמו מנהל לא הגיע, מנהל חולה, עושים עכשיו משכורות ואין זמן לזה וכו... חודשיים היתי בחופש מחלה מסיבת התאונה ועוד לא קיבלתי על זה כלום... יש לי הלוואה בבנק, יש לי יתרת אשראי, ויזה שלי חסומה וכל זה יכול לגרום לי בעיות גדולות בבנק... מה אפשר לעשות? אשמח מאוד לעזרה. תודה בהקדם.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

  דותן לינדנברג עו"ד,מנהל הפורום

  07:49, 14 בדצמבר 2015

  שלום רב., ניתן במצב דברים זה להגיש טופס 250 שבידך לקופ"ח ולציין שהמקור יועבר בהמשך ואת טופס 211 להגיש לביטוח הלאומי ולציין השתלשלות העניינים המתוארת והדחיפות הקיימת בטיפול הביטוח הלאומי בעניין.,

  תגובה

נפגעתם בתאונת עבודה תוך כדי עבודה? ומה לגבי תאונה בדרך לעבודה או מהעבודה הביתה? את מי תובעים? מתי את הביטוח הלאומי ומתי את חברות הביטוח? מה לגבי אחוזי הנכות? כיצד ניגשים לועדה רפואית?  סוגיות אלו ואחרות בפורום זה.

המדריך להתמודדות עם תאונת עבודה