תאונת דרכים כתאונת עבודה - פורום תאונות עבודה

שאלה חדשה
 • תהילה

  נשלח ע"יתהילה 10:40, 15 במאי 2016

  שלם רב, אני עובדת בחברת ליסינג ידועה בתור נהגת בצי הליסינג, במהלך עבודתי בחודש פברואר נפצעתי בתאונת דרכים, הנהגת ברכב שמאחוריי נכנסה ברכבי במהירות גבוהה, הוכרתי ע"י ביטוח לאומי כנפגעת עבודה וקיבלתי דמי פגיעה, לאחר ממצאים המראים כי אני סובלת כתוצאה ישירה מהפגיעה משתי פריצות דיסק ובקע באזור עצם הזנב הפנה אותי האורתופד המומחה למרפאה תעסוקתית, לאחר שהגעתי אליהם הם סירבו להתייחס למקרה, ובכן, בשל היותי נהגת , היות וכל הנהגים במדינת ישראל שיש חשש לפגיעה ביכולת הנהיגה שלהם צריכים לפנות למכון לבטיחות בדרכים, המרב"ד מצידו טוען שהם מטפלים רק באי יכולת נהיגה עקב בעיה המסכנת את שאר הנהגים בכביש, כלומר כך יוצא שאני נופלת בין הכיסאות ואין שום גורם רפואי שיכול להביא לי מכתב שאינני יכולה להמשיך בעבודתי הכוללת לעיתים 12 שעות נהיגה ביום ברצף, וכן נסיעות ארוכות מבלי יכולת לבצע עצירה עם לחץ עצום על עצם הזנב הפגוע. מה ניתן לעשות בעניין??

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

  דותן לינדנברג - משרד עורכי דין,מנהל הפורום

  11:17, 15 במאי 2016

  הילה שלום רב., יש להגיש מיד לאחר תם 91 ימי דמי הפגיעה תביעה לנכות מעבודה ואם תקבע נכות זמנית לדרוש במסגרת זאת נכבה נזקק. במקביל יש לשוב לרופא התעסוקתי לעדכן באשר לתשובת המרב"ד ולדרוש במצב זה קביעת הגבלות בעבודה מצדו.,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת עבודה תוך כדי עבודה? ומה לגבי תאונה בדרך לעבודה או מהעבודה הביתה? את מי תובעים? מתי את הביטוח הלאומי ומתי את חברות הביטוח? מה לגבי אחוזי הנכות? כיצד ניגשים לועדה רפואית?  סוגיות אלו ואחרות בפורום זה.

המדריך להתמודדות עם תאונת עבודה