לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
טרי

האם אפשר לבטל ביטול ערעור שהוגש למל"ל

בהמשך לתביעת אחוזי נכות מעבודה בעקבות תאונת דרכים , קבעו הוועדות הרפואיות לנכות מעבודה את אחוזי נכות הבאים ועליהם נודע לי רק בדיעבד: 20% בגין ראיה, 10% בגין פגיעה בשדה ראייה, 5% בגין פיברומיאלגיה , 5% בגין פגיעה שורשית בראש, 10% בגין כאבי ראש, 10% בגין ליקוי בשמיעה, 10% בגין פגיעה בעמ"ש צווארי, 5% בגין פגיעה בעמ"ש מותני. 5% נפשי, פסיכיאטריה . מהליקויים בגפיים תחתונות התעלמות כך גם מדלקת פרקים שהופיעה בעקבות הליקויים והטראומה שנגרמו מתאונת עבודה. בהחלטת הוועדה הרפואית לנכות מעבודה שקיבלתי נקבעו 14.26% נכות המורכבים מ-5% נפשי, 5% בגין פיברומיאלגיה ו-5% נירולוגיה העו"ד שטיפל בתיק הגיש נגד כך ערעור לוועדה הרפואית לעררים בהמשך לכך התקבלה הודעה ממל"ל לפיה וועדת ערר שוקלת לבטל את 14.26% נכות שנקבעו והודיעה שאם אשלח הודעה על ביטול הערעור לא תהיה פגיעה ב-14.26% שכבר נקבעו. היות והופסק טיפולו של עו"ד שטיפל בתיק פניתי להתייעצות עם עו"ד אחר שהציע לבטל את הערעור לוועדת ערר ולהגיש לאחר מכן תביעה נגד מל"ל לבית דין לעבודה ושמעתי בעצתו. בדיעבד , התברר לי שאחרי שמודיעים על ביטול ערעור לא יכולים לפנות בתביעה נגד מל"ל למימוש יתר אחוזי נכות שקבעו הוועדות הרפואיות בתחומים הרפואיים האחרים וכמפורט לעיל ובכך למעשה הוטעיתי ונגרם לי עוול. יצוין, שעל אחוזי נכות שקבעו הוועדות הרפואיות לנכות מעבודה נודע לי רק אחרי ששלחתי את ההודעה על ביטול הערעור.. האם לנוכח המצב, אפשר לפנות למל'"ל לביטול ההודעה על ביטול הערעור

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תאונות עבודה