פיצויים לנפגעי פרהוד - פורום פיצויים לניצולי שואה

שאלה חדשה
 • שואל

  נשלח ע"ישואל 16:09, 6 במרץ 2016

  לאחר התייעצות עם עו"ד הומלץ להגיש את הטפסים לקבלת מענק שנתי לבינתיים, היא אמרה שהיא סבורה שאף פעם לא היה מצב שנתנו זכויות שונות לאותה קבצה וככה במידה ובתביעות יקבלו ויכריעו לטובת זכויות יוצאי עירק יהיה אפשר אחר כך להגיש בקשה גם לזכויות שהם יקבלו בבית משפט למרות הויתור שחותמים בטופס, כי לא יכול להיות שיהיו פיצויים שונים לאותה קבוצה. ולקבל את ההטבות שבית משפט ייתן להם ולא את אלה שהחליט האוצר. השאלה האם יש איזושהי התקדמות בתביעות האלה, האם ידוע מתי תהיה הכרעה? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דוד ידיד

  עו"ד ידיד,מנהל הפורום

  10:49, 5 במאי 2016

  שלום, משאלתך לא ברור באם הוגשה תביעה לתגמולים חודשיים או לא. יש להבין שההחלטה המנהלית לנפגעי הפארהוד טומנת בחובה ויתור על האפשרות לעמוד על הזכויות המלאות, השוות לכל הפחות פי 9-10 מבחינה כספית. מתוך הבנה שיש עורך דין המטפל בתיק- המלצתי היא להיוועץ בו, שכן ההחלטה באם לקחת את ההחלטה המנהלית או לאו היא אישית ותלוית מצב אישי. מעבר לאמירה שאנו כעת בשלב הסיכומים, איני מוצא מקום להוסיף ולעדכן בעניין המאבק.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דוד ידיד

מנהל הפורום: עו"ד דוד ידיד

פועל בדרכים שונות מזה 30 שנה, בשירות ניצולי השואה. מייצג ניצולי שואה רבים בערכאות השונות, בכדי להביא
למידע נוסף

053-9374940 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק במימוש הזכויות לניצולי שואה מהקרנות המרכזיות המטפלות בנושא - פיצויים מהרשות לזכויות ניצולי השואה, ועידת התביעות, והביטוח הסוציאלי הגרמני. בפורום אדאג לעדכן בהתפתחויות השונות, פסקי הדין וההחלטות השונות בתחום זה.