open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 10 במאי 2014

            שכירות

            האם מותר לאגודה לבקש תעודת יושר מהמשטרה מזוג שרוצה לשכור בית במושב לשנה?

            10 במאי 2014
          • 11 במאי 2014

            שכירות

            דנית שלום רב, בהתאם לסעיף 22 לחוק המרשם הפלילי ותקנת השבים (תיקון מס' 8), אסור ללועדות קבלה לדרוש ממועמד תעודת יושר. בברכה, עו"ד צבי סיגל

            11 במאי 2014
          שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form