לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
מישהי

חוזים

שלום, אנחנו זוג שעבר וועדת קבלה והכל וקיבל כבר חוזים לפני חתימה.יש זוג נוסף שעדיין לא עבר וועדת קבלה (עבר מבחנים) והם ביקשו מאיתנו את החוזים בענתיים. האם מותר לנו לשלוח להם את החוזים?לא יעשו לנו בעיות עם זה?

עו"ד צבי סיגל

שלום רב, איני רואה בעיה עם להעביר הסכמים לזוג הנוסף, אלא באם התחייבתם כלפי הקיבוץ שאסור לכם להעביר כל מידע בדבר הפרויקט. יחד עם זאת, אני סבור כי הסדר הטוב חשוב לא פחות מתוכן, ועל כן, ראוי ונכון שכל מידע שיתקבל על הפרויקט, יעבור מהקיבוץ ולא ממועמד אחר. הרי יתכן שהחוזים שלכם אינם מעודכנים כבר, שכן קורה לעיתים שהקיבוץ מעדכן הסכמים עם התקדמות הפרויקט, ובהעברת הסכמים לא מעודכנים לחברים שלכם, תגרום להטעיה שלהם, הלא כן? בברכה, צבי סיגל, עו"ד

מישהי

בכתב ההרשמה שחתמנו עליו שוילמנו מקדמה היה סעיף והוא רשום ככה: אנו מסכימים שהמסמכים , ההסכמים, התכניות והמפרטים הטכניים שימסרו לידנו, ישמשו אותנו בלבד , ו/או מי מטעמנו, לבחינת תנאי הפרויקט. לא נעשה בהם כל שימוש ו לא נמסו ר אות ם לצ ד שליש י כלשהו , שלא כאמור לעיל , ל לא קב לת הסכמתכ ם מראש. האם זה אומר שאסור לנו להעביר מסמכים לאנשים אחריםן שאינם עורכי דין?

עו"ד צבי סיגל

שוב שלום וברכה, כפי שכתבתי, במידה והתחייבת שלא להעביר מידע שמגיע אליך במסגרת הפרויקט, אין בעיה. מאחר והתחייבת שלא להעביר מידע, אסור לך למסור אותו לחברים שלך או לאף מועמד אחר, שכן המדובר בהפרת הסכם מול הקיבוץ. בברכה, עו"ד צבי סיגל

מישהי

אולי לא תיארתי את התמונה הכוללת אנחנו כרגע מתארגנים כקבוצה כדי לקחת עוד יחד,ואחד מהזוגות בהרחבה ביקש מאתנו את החוזים.האם גם להם אסור לנו לשוח את החוזים? אולי הבנתי אותך לא נכון..

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום הרחבת ישובים