אובדן כושר ופתיחת עסק - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • מוטי

  נשלח ע"ימוטי 21:31, 20 ביולי 2013

  אני נמצא במצב של אובדן כושר כמעט 5 שנים, עד אז עבדתי בחברת תוכנה. מאז אני מקבל קצבת אובדן כושר עבודה מחברת הביטוח וגם מביטוח לאומי. המחלה היא אגורופוביה עם הפרעת אישיות וכל מיני מתנות כאלו שקיבלתי מאלוהים. במהלך חמש השנים עבדתי בעבודות מזדמנות קרובות לביתי, ובין לבין קיבלתי את הקצבה. כחלק מתהליך השיקום שלי, אני רוצה לנסות לפתוח עם חבר טוב(שהוא שף במקצועו) מסעדה קטנה באיזור מגוריי. השאלה איך אני שומר על זכויותיי בחברת הביטוח למקרה והעסק לא יעבוד כמו שצריך או שאפול שוב מבחינה רפואית? תודה רבה.

  השב
 • 09:24, 25 ביולי 2013

  במידה ואתה מתחיל לעבוד, חברת הביטוח תקבע שאינך מצוי באובדן כושר עבודה והקצבה תפסק. אם לאחר שהתחלת לעבוד תחול החמרה במצבך הרפואי, דבר שימנע את המשך עבודתך, תצטרך לשכנע שוב את חברת הביטוח שהנך מצוי באובדן כושר עבודה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.