אובדן כושר עבודה - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • חיים

  נשלח ע"יחיים 21:57, 29 באוקטובר 2013

  שלום. אני סובל מסכיזורפניה הייתי מאושפז בבית חולים ואני לוקח תרופות ומצבי לא משהו האם חברת הביטוח וביטוח לאומי יכולים לתת נכות לצמיתות? כרגע אני מוגדר נכה 100 אחוז בביטוח לאומי ובחברת הביטוח. מביטוח לאומי נמסר לי שיש לי נכות זמנית וחברת הביטוח שמהם אני מקבל קצבת אובדן כושר עבודה מבקשת ממני אישורים עדכניים כל כמה חודשים מה אני צריך לעשות בכדי לקבל לצמיתות? האם אני צריך לשלוח כל הזמן אישורים ופתקים?

  השב
 • 16:32, 4 בנובמבר 2013

  קצבת אובדן כושר עבודה ניתנת על בסיס חודשי ועל כן הנך נדרש להמציא מסמכים להוכחת אובדן כושר עבודה.
  במידה וביטוח לאומי יעניק לך נכות צמיתה ואובדן כושר עבודה מלא, יש להמציא את המסמכים לחברת הביטוח ולדרוש תשלום אובדן כושר עבודה לצמיתות.
  חברות הביטוח אינן ששות לשלם אובדן כושר עבודה לצמיתות ועל כן תידרש להמציא מידי פעם מסמכים התומכים בטענתך לאובדן כושר עבודה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.