בירור על ביטוח ופיצויים לאחר פטירה - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • אמילי

  נשלח ע"יאמילי 17:26, 31 בדצמבר 2013

  היי עו"ד טל זהבי, אימי נפטרה לפני כשנתיים לאחר שחלתה במחלת הסרטן ונאבקה בה כעשרה חודשים.זה קרה במפתיע אימי היא אישה צעירה בת 36 במותה. אנחנו שלושה ילדים שני בגירים וקטינה אחת,אין לנו מושג אם לאימי היו קיימים ביטוחים כלשהם או מענק לאחר המאבק בסרטן אנו אפילו לא יודעים אם קיים לה ביטוח חיים. איך אני בודקת את זה ולא מוותרת על מה שיכול להיות שייך לי? אשמח לשתשובה בהקדם.תודה מראש אמילי.

  השב
 • 10:43, 5 בינואר 2014

  בדקי בתלוש המשכורת של אימך האם הופרשו סכומים לקרנות פנסיה או ביטוחי חיים. דרך נוספת הינה להיכנס לאתר https://itur.mof.gov.il/ להזין את הפרטים שלך אימך ולראות האם נצברו לה כספים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.