עילה לתביעה על גזילת כספי פנסיה - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • אדם

  נשלח ע"יאדם 12:35, 21 באוגוסט 2012

  מעסיק שפיטר אותי לאחר חצי שנת עבודה ב 2009 הפריש לי 3500 שח לפנסיה בחברת כלל (יש לי מספר פוליסה שנפתחה לי) ואחרי 2.5 שנים! שלח מכתב דרך הסוכן ביטוח שלו לחברת כלל שאני מסרב לחתום על מסמכי הביטוח (שקר כמובן כי כבר היה לי קרן על שמי) וקיבל את הכסף שלי אליו חזרה. כשנודע לי הדבר, ביקשתי את הכסף שלי חזרה הוא מוכן להחזיר לי רק את כספיי הקרן (3500 שח) בלי הריבית שנצברה ב כמעט 4 שנים (43אחוז). האם יש עילה לתביעה נגד המעביר והסוכן ביטוח שגנבו את הכסף שלי- להבנתי לאף אחד איו יכולת לגעת בכסף שהיה בקרן פנסיה על שמי. בתודה מראש, אדם

  השב
 • 20:23, 21 באוגוסט 2012

  הגש תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.