תביעה יצוגית נגד רשות השידור - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
 • שרון אסף

  נשלח ע"ישרון אסף 12:11, 1 בדצמבר 2011

  לעניות דעתי ניתןלהגיש תביעה ייצוגית על אופן גביית הכספים של החייבים לכאורה לרשות, בכך שהרשות מעבירה באופן שרירותי את שמות החייבים למספר עו"ד שמנהלים "קרבות" כדיי לשים ידם ראשונים על החייבים כמו כן השכ"ט שהם מבקשים מופרזים ביותר (600-2000 ש"ח )וכל זאת בנוסף לכך שאין משרדי עורכי הדין הללו מעדכנים באופן חוקי את החייבים בדבר חובותיהם ולא מודיעים להם כאשר פותחים להם תיקי הוצל"פ כל שהמשרדים עושים זה להתקשר ולהודיע על החוב אך לא מציגים מסמכים נאותים שאכן מוסמכים לגבותו.אני מאוד מקווה שמישהו באמת יתעורר ויקים כל זעקה שישנה את המצב העגום שאליו נקלעים אזרחים מן השורה

  השב
 • 22:12, 30 ביולי 2012

  בנוסף לכול מה שנאמר לעי"ל , "רשות השידור" פיתחו שיטה לגבות תשלום כפול מזוגות שהתגרשו או שני אגרות לכתובת אחת מזוגות שהתחתנו ופה יש חוק שהוא לא רק שלא נכון הוא גם ניתן לביטול הוא כאמור סותר את עצמו "גבייה אחת מכל דירה" אפילו אם ישנו אוסף של טלויזיות בדירה , צריך כנראה בגלל שזה גוף ממשלתי לצאת עם התביעה לחוץ לארץ ולבוא עם בית דין גדול בהרבה מבג"ץ ברמה עולמית , לסיכום אין פה שום צדק זו גניבה ללא סיבה מערוץ שאין לו שום אישור לשדר חסויות או פירסומות כול שהם ופה ההקש הלוגי קורס ! .

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

077-2304021 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.