"מגה בונוס" - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
  • קארין

נשלח ע"יקארין 02:16, 1 בינואר 2012

תודה על ההתייחסות. מצטערת על הבורות, אבל מאיפה משיגים את תנאי ההתקשרות הכתובים? ואוסיף דבר שלא כתבתי , בשיחה הראשונה כשמכרו לי את המנוי, אמרו גם כי זכיתי בחופשה בארץ וכרטיס מתנה מטעם לאומי.. שלא קיבלתי כמובן.. אם הם לא עומדים בתנאים שהבטיחו אני יכולה לבטל את ההרשאה מהוראת הקבע? ושוב, אני כותבת את זה בפורום הזה, מפני שפורום צרכנות באתר הזה מלא בתלונות על החברה הזאת , ומאמינה כי ישמחו להצטרף לתביעה ייצוגית. המון תודה.

השב
  • 13:49, 11 ביולי 2012

גם אלי התקשרה מישהי בשם אילנה ממגה בונוס. כשניסיתי לברר מאיפה היא קיבלה את הפלאפון והשם שלי היא אמרה שהמליצו עלי. אמרתי לה שהיא יכולה לתרום את מה שזכיתי בו לילד ברחוב מבחינתי. אני רואה שניצלתי מהונאה. ממליץ לאנשים לא לתת שום מידע כשמישהו מתקשר אליהם ולהיות סופר חדשני כלפי כל שיחת טלפון ממישהו שהם לא מכירים.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

077-2304021 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.