הודעת עיקול - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
 • יוס

  נשלח ע"ייוס 07:04, 26 במרץ 2012

  שלום רב לפני כשבועיים בעת הגיעי לביתי מצאתי על הדלת הודעת עיקול מחברת עיקול מוכרת בגין חוב חנייה לאחת העיריות. מעיון במסמך הוברר לי כי לא מדובר בי וכי מסמך זה הושם ברשלנות על דלתי מאחר וחוץ משם המשפחה ומס' הבית שאר הפרטים היו שגויים לרבות מס' הדירה. שיחות טלפון לעיריה ולחברת הגביה לא עזרו. נכון לרגע זה למיטב הבנתי הצו עדיין בתוקף. האם יש כאן עילה לתביעה עקב לשון הרע / תביעה יצוגית (מאחר ומדובר כאן בשיטה של תפוצת נאטו או תביעות קטנות. בתודה

  השב
 • 10:37, 26 במרץ 2012

  יוסי שלום,

  עליך לנקוט בהליך משפטי של התנגדות לביצוע העיקול. אין כאן מקום לתביעה ייצוגיות או בעילה של לשון הרע.

  בברכה,

  תגובה
 • 14:44, 26 במרץ 2012

  שלום רב.

  זו כל התשובה ? גם לפי תשובתך ,כל ההוצאות שהוציא על מנת להתנגד לעיקול , הינן עליי ? כנראה שלא הייתי מובן , אני לא בעל החוב.לאמר לי להתנגד לעיקול זה אני יודע (בכל זאת רו"ח).

  תגובה
 • 11:03, 28 במרץ 2012

  יוסי שלום,

  במסגרת ההליך תוכל לתבוע את כל ההוצאות שנגרמו לך.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

077-2304021 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.